BG EN

Контра! КНДР няма да участва в преговори, докато САЩ не спрат със заплахите към Пхенян

СВЕТЪТ ДНЕС

Контра! КНДР няма да участва в преговори, докато САЩ не спрат със заплахите към Пхенян

6923
на 11.11.2017
Контра! КНДР няма да участва в преговори, докато САЩ не спрат със заплахите към Пхенян
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Постоянният представител на КНДР в ООН Ча Сон-нам заяви, че страната му няма да води преговори относно ядрената и ракетната си програми, докато САЩ напълно не прекратят враждебната си политика и заплахи по отношение на Пхенян, предава ТАСС, цитиран от Фокус.

препоръчано

„КНДР няма да води преговори за ядреното и ракетно оръжие, докато враждебната политика и ядрените заплахи на САЩ по адрес на КНДР не бъдат прекратени напълно“, заяви дипломатът.

Според него, за момента Пхенян „ще се придържа към линия на едновременно движение по два фронта“ - развитие на икономиката и нарастване на ядрения си потенциал.

Ча Сон-нам заяви, че КНДР „ще достигне до края на избрания си път без ни най-малки отклонения“.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК