Контузия попречи на Григор Димитров на четвъртфинала от US Open

26098
на 04.09.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Контузия попречи на Григор Димитров в мача срещу Франсис Тиафо на US Open в четвъртфинален сблъсък от US Open. Българинът отпадна от надпреварата, след като се отказа в четвъртия сет. Срещата започна малко след 3:30 часа тази нощ.

Мачът стартира с равностоен гейм, в който българският тенисист успя да спечели подаването си и да поведе в резултата, съобщи gong.bg. Третият сет започна солидно за Григор. След два поредни силни сервиса и удар на Тиафо в мрежата, българинът поведе с 30:0.

Веднага след третия сет Григор Димитров показа с жестове, че има нужда от лекарска помощ. По време на паузата между третата и четвъртата част, българинът се прибра в съблекалнята, за да му бъде направена необходимата терапия.

Четвъртият сет започна с ас на Тиафо, а Григор продължи да показва, че не се чувства комфортно заради здравословен проблем. Американецът спечели подаването си на 0. Във втория гейм Тиафо стигна до точка за пробив, която американецът реализира след удар на Григор в аут. Неразположението на българина продължи и в следващия гейм. Тиафо успя да спечели подаването си на 0.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия учебен ден (понеделник): Раците рискуват да загубят пари, съсед устройва сутрешен скандал за Девата, Везните да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия учебен ден (понеделник): Раците рискуват да загубят пари, съсед устройва сутрешен скандал за Девата, Везните да не пътуват
Нидал Алгафари с радикална идея пред ПИК TV: Започваме най-скандалната кампания в България. Наложително е да... (ВИДЕО) Нидал Алгафари с радикална идея пред ПИК TV: Започваме най-скандалната кампания в България. Наложително е да... (ВИДЕО)