ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавната дума на Русия призова Министерство на външните работи да провери дали замъкът на Алла Пугачова и съпругът и Максим Галкин може да бъде конфискуван по новия закон за отнемане на имущество от чуждестранни агенти, съобщава телеграм каналът "Shot".
препоръчано
В момента дворецът в село Гряз, оценен на около милиард рубли, е регистриран на името на Галкин. Двойката така и не успя да продаде огромния имот.
"Галкин и Пугачова отдавна вървят срещу народа си. Пугачова трябва да бъде лишена не само от замъка, но и от званието народен артист", заяви депутатът Дмитрий Гусев.
Алла Пугачова се е прибрала тайно в Русия с влак и без мъжа си
28671
на 04.11.2023


