ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петима шофьори са изгорели в Пловдивско след промените в Наказателния кодекс през последните дни, според които на дрогирани и пияни над 1,2 промила зад волана се конфискува колата.
От полицията съобщиха, че през последните 24 часа случаите са два - на пияни шофьори. Единият е отработен от районното в Труд, другият от Пето районно в града под тепетата, обобщава "Марица“.
Другите три случая на конфискация на автомобил са факт от последните няколко дни. Единият е отработен от районното в Стамболийски, вторият - от районното в Асеновград, третият - отново е на територията на Пето районно.
Така към момента отнетите в полза на държавата коли от Пловдивско са общо пет. Те се съхраняват на територията на съответното районно, но липсата на достатъчно място е проблем, който тепърва ще се обсъжда.


