ГОРЕЩО
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолети и кораби, участващи в търсенето на изчезналия в началото на април самолет в Индийския океан, са се насочили към зоната, където бе уловен подводен сигнал. Целта на операцията е да се провери дали засеченият сигнал идва от черните кутии на изчезналия „Боинг 777”, предаде AFP.
Ръководителят на координационния център Ангъс Хюстън заяви, че австралийските военновъздушни сили ще използват всякакви ресурси в опит да проверят акустичните сигнали в зоната, в която китайски кораб улови звуците.
Австралийски и британски кораб с детектори за черни кутии вече се придвижват към зоната.
препоръчано


