Корнелия Нинова: Кирил Добрев ме обиди, беше грубо и неподходящо! Убеждаваха ме да не се кандидатирам за лидер на БСП!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Да, обиди ме, беше неподходящо и грубо. Това каза кандидатът за председател на БСП Корнелия Нинова по отношение репликата на колегата й Кирил Добрев – че предпочита жените за друго, а не за лидери.
Имахме персонален разговор, приех извиненията му, каза Нинова. Тя добави, че това бил стилът на Добрев и той така си говорел.
Корнелия Нинова каза, че са се опитали да я разубедят да се кандидатира за лидерския пост в партията. Аргументите били, че така се разпилявали гласове и се показвал разнобой в БСП. Казали й, че трябвало да има само две кандидатури. Тя обаче не приела тези аргументи и решила да се включи в битката, понеже трябвало да има състезание. Михаил Миков също дал заявка, че ще се кандидатира за председателския пост в БСП.


