ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Световен футбол
Коронавирус и в "Манчестър Сити". Две от звездите на тима пипнаха заразата
13701
на 07.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Коронавирус и в "Манчестър Сити". Две от звездите на тима - Рияд Марез и Аймерик Лапорт, са дали положителни проби, съобщиха от клуба на официалния си сайт.
препоръчано
Двамата са изолирани според протоколите на Висшата лига и британското правителство.
Новият сезон във Висшата лига започва на 12 септември, но заради участието на "гражданите" на 1/4-финалите в Шампионската лига първата им среща бе отложена.
свързани новини
Голяма част от асовете на топ отбор са с коронавирус
15842
на 17.03.2020
COVID-19 проби и в първия отбор на Реал
8722
на 28.07.2020
Така Пеп Гуардиола и компания ще започнат похода си към титлата на 21 септември с гостуване на "Уулвърхемптън".
НАСИЛИЕ: Ранени и убит при безредици след Йордания-Алжир на Световното
9040
преди 3 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
16704
преди 5 часа
В РАЗГРАД СЕ СЪБУДИХА: Лудогорец си хареса бразилско крило
5680
преди 6 часа
ТУРЦИЯ СЕ РАЗТРЕСЕ: Мъри отказа да поеме гранд, разкриха причините
13490
преди 7 часа


