BG EN

Коронавирусът не подмина и ПСЖ, удари Меси

Световен футбол

Коронавирусът не подмина и ПСЖ, удари Меси

6566
на 02.01.2022
Коронавирусът не подмина и ПСЖ, удари Меси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четири положителни резултата от тестове са били установени днес в Пари Сен Жермен. Парижани само след два дни имат двубой за Купата на Франция срещу Вен.

препоръчано

"Извършените тестове по време на зимната пауза и преди възобновяването на тренировките разкриха 4 положителни случая на COVID-19 сред играчите и един сред персонала. Заразените спазват всички COVID-протоколи", пишат от ПСЖ.

По-късно обаче стана ясно, че единият от заразените играчи е звездата Лео Меси.

Въпросният човек от персонала в парижкия клуб е помощник на старши треньора на тима - Маурисио Почетино, пише италианският журналист Джанлука Ди Марцио.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК