ГОРЕЩО
Диана Дамянова: Управляващите се справят добре, има желание за дисциплиниране на търговците
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Медик от Центъра за Спешна помощ в Пазарджик почина от коронавирус. Информацията потвърдиха за БНТ от здравното министерство, като уточниха, че става въпрос за фелдшер.
68-годишният фелдшер е починал днес, като в продължение на месец е бил в реанимация. След завръщане от отпуска в началото на август е установено, че е болен от коронавирус.
Според данните на Националната информационна система у нас 1004 е общият брой на медицинските служители, заразени с коронавирус. Един нов случай на лекар е регистриран през изминалото денонощие.
препоръчано
свързани новини
Коронавирусът уби мъж от Златоград
19783
на 13.09.2020
Коронавирусът уби още един мъж от Бургас
20005
на 22.08.2020
Коронавирусът уби мъж на 79 години от Исперих
13685
на 14.08.2020
Поредна жертва на COVID-19: Коронавирусът уби жена във Велико Търново
27860
на 04.08.2020


