ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Косово Вьоса Османи обяви двама руски дипломати за персона нон грата. Новината за изгонването им написа самата тя в страницата си във Фейсбук, информира ТАСС.
препоръчано
Османи каза тази седмица, че е изпратила искане до вицепремиера да обяви за персони нон грата двама служители от Службата за връзка на Руската федерация в Косово заради вредните им дейности, които са засегнали националната сигурност и конституционния ред на страната.
свързани новини
Сенатори искат Байдън да изгони 300 руски дипломати
4408
на 06.10.2021
ТАСС гърми: България изгони двама руски дипломати
80660
на 22.03.2021
"Министерството на външните работи взе решение да обяви тези двама руски служители за нежелани лица и в същото време информира правоприлагащите органи и съответните органи за прилагането му", пише Османи.
Полша готова да изгони руски дипломати заради случая "Скрипал"
19035
на 19.03.2018


