BG EN

Косовската полиция взе на мушка заподозрени за радикален ислям

Европа

Косовската полиция взе на мушка заподозрени за радикален ислям

2448
на 04.09.2014
Косовската полиция взе на мушка заподозрени за радикален ислям
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Косово е разпитала мюсюлмански духовен водач и претърсила 10 места, включително офиси на две организации, за които се смята, че финансират радикални ислямисти, съобщава AP.

препоръчано

Полицията заявява, чедуховникът, идентифициран от медиите в Косово като Шефкет Красничи, водещ молитвите в главната джамия в столицата Прищина, е заподозрян в подстрекаване на религиозна омраза. Полицаите казват, че по време на операцията са конфискувани електронни устройства. Акцията е проведена в пет големи градове в Косово.

Миналия месец бяха арестувани 40 души при голяма операция срещу радикални ислямисти, заподозрени, че се бият в Ирак и Сирия заедно с групировката „Ислямска държава".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов разкрива истината зад социологическите проучвания за изборите (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов разкрива истината зад социологическите проучвания за изборите (НА ЖИВО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК