BG EN

Костов: Няма как да не се тревожа от рапорта за напускане на всеки един служител на МВР

ЧАС ПИК

Костов: Няма как да не се тревожа от рапорта за напускане на всеки един служител на МВР

11853
на 03.11.2015
Костов: Няма как да не се тревожа от рапорта за напускане на всеки един служител на МВР
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Рапортът за напускане на всеки един служител на МВР няма как да не ме тревожи. Това заяви пред журналисти главният секретар на МВР гл. комисар Георги Костов.

препоръчано

Костов обясни, че е дошъл при протестиращите, само за да им предаде, съобщението, че утре министърът на финансите Владислав Горанов и министърът на вътрешните работи Румяна Бъчварова ще бъдат приети от премиера и ще обсъдят готвените реформи в МВР.

„Аз съм професионален ръководител на МВР, а не господар на чувствата на служителите на системата. Те имат право да изразяват своите притеснения и емоции”, заяви Костов.

Той не пожела да коментира информацията, че министър Бъчварова е знаела за готвените законови промени, касаещи служителите в системата на МВР. Протестиращите се отправиха към сградата на Народното събрание, като блокираха движението по бул. „Цар Освободител”. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Спасиха Демерджиев от изслушване заради полицейския натиск върху опозицията, депутатите ще избират и нов управител на НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Спасиха Демерджиев от изслушване заради полицейския натиск върху опозицията, депутатите ще избират и нов управител на НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК