BG EN

Косьо Караджов си купи апартамент за 180 бона! Нанася се по Великден

ЧАС ПИК

Косьо Караджов си купи апартамент за 180 бона! Нанася се по Великден

13487
на 20.03.2014
Косьо Караджов си купи апартамент за 180 бона! Нанася се по Великден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Чисто нов апартамент в тузарски затворен комплекс в София си купи Косьо Караджов, научи „ПИК”. Водещият на „Тази сутрин” си е подарил луксозното жилище от цели 250 квадрата за Нова година и в момента усилено го обзавежда, разкриха колегите му. Целта му била да се нанесе там до Великден и обещал да покани всички от предаването на щуро парти, с което да отпразнува първото си самостоятелно жилище.

препоръчано

До момента Косьо живеел в също голям, но стар апартамент в идеалния център на София, наследство от родителите му. Както „ПИК” първо писа Караджов губи майка си и татко си още като студент и оттогава е съвсем сам.

Брат му работи и живее чак в САЩ. По тази причината баткото отстъпил целия апартамент на партньора на Генка Шикерова, който пък на свой ред решил да го продаде и да си купи чисто ново и по-луксозно жилище в модерна сграда. Сделката му излязла изгодно, въпреки че платил цели 180 бона и дори му останали пари да си купи хубаво обзавеждане и да почерпи за придобивката.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговарят на депутатски въпроси в Народното събрание (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговарят на депутатски въпроси в Народното събрание (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК