BG EN

Кошмар! Баща снима децата си в морето! На фотоса на метри от тях излезе и... акула!

Бомба

Кошмар! Баща снима децата си в морето! На фотоса на метри от тях излезе и... акула!

21265
на 30.12.2013
Кошмар! Баща снима децата си в морето! На фотоса на метри от тях излезе и... акула!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две малки деца като по чудо не бяха разкъсани от огромна акула на плаж в Калифорния.

препоръчано

Малчуганите играели на плажа. Баща им ги снимал и въобще не забелязал морското чудовище, което плувало на метри от децата му. Когато проявил снимката, човекът едва не умрял от ужас. Едва тогава видял силуета на огромното чудовище. 

Снимката е направена, докато 12-годишният му син Куин и неговият приятел са във водата в Манхатън в Калифорния. На снимката се виждат двете момчета, които са на сърфовете си, загледани в огромна вълна.

Човекът разказал на децата си, че рибата е делфин, за да не ги плаши. 

Деца, бягайте! Акула...

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК