ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истински кошмар изживява Захари Бахаров за пореден път заради болното си коляно. Актьорът претърпя операция веднъж през лятото и една успя да се раздвижи, а сега отново се наложило да влезе в болница и да легне под ножа. Страшният Иво Андонов от сериала “Под прикритие” ще отсъства от театъра поне още месец, за да се възстанови от новата интервенция на крака.
Това е причината известният актьор да не вземе участие в Нощта на театрите в Сатирата. Вместо него по спешност трябваше да влезе в “Арт” Владимир Пенев, който играе в същата пиеса от 15 години в “Зад канала”. Макар да беше обявено, че замяната ще е еднократна, вероятно Бахаров ще отсъства по-дълго от сцената, защото подобни операции понякога изискват по-дълго време за възстановяване.
Затова още снощи Димитър Рачков влезе вместо него в другата хитова постановка на продуцентската компания “Трите мечки” - “Спанак с картофи”, което се играе също с огромен успех в Сатиричния театър. Рачков се напъха в екипа на смотан футболист, когото съотборниците му – Владо Карамазов и Юлиан Вергов, непрекъснато бъзикат. “Арт” и “Спанак с картофи” имат още няколко представления през ноември и декември и докато Бахаров не се възстанови, ще продължават да го заместват Владо Пенев и Митко Рачков.
Замени ще има и в спектаклите на Народния театър, в които играе Бахаров. В един от най-касовите спектакли на Александър Морфов - “Дон Жуан” вместо лицето на “Българската лотария” ще видим Владислав Павлов, който влезе със силен старт в трупата в “Свободата в Бремен”, пише "Монитор". А в “С любовта шега не бива” ще го замести Благовест Благоев.


