ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ШАРЕН СВЯТ
КОШМАР! Мъж написа предсмъртен есемес от полицията: Не можеш да си представиш какво правят с мен тук!
22464
на 28.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съпругата на мъж, починал в отделение на полицията в Санкт Петербург, сподели какво е написал той в предсмъртния си есемес. "Не можеш да си представиш какво правят с мен тук!", е последното, което пише Рустам Кличов до жена си.
препоръчано
Задържаният мъж е бил намерен мъртъв в арестантската килия. Правоохранителните органи съобщават, че той се е самоубил, но жена му Наталия отказва да повярва на тази версия.
Според информация на 78.ru по време на ареста Рустам е пуснал директно видео в социалната мрежа, в което се оплакал от нанесените му от полицаите побои.
Превод: ПИК
Полицаи пребиха фен пред очите на сина му
7955
на 21.05.2015
Младоженци пребиха полицаи в Русия
6275
на 09.12.2013
Пияници се помислиха за непобедими и пребиха полицаи
11068
на 02.06.2014
ЛУД ЕКШЪН! Баща и син пребиха патрул на жандармерията, в ареста са
11610
на 15.09.2017


