Кошмарен мач за "артилеристите"

12554
на 14.10.2017
Кошмарен мач за артилеристите

Уотфорд записа историческа победа срещу Арсенал в мач от 8-ия кръг на Висшата лига. "Стършелите" спечелиха с 2:1, като победното попадение падна в заключителните секунди на добавеното време. Домакините не бяха взимали трите точки от "артилеристите" в последните 30 години.

Арсенал за пореден път демонстрира слабостите си. Лондончани водеха на почивката след попадение на Мертезакер. Те изпуснаха да увеличат аванса си и  платиха скъпо за това, акцентира "Новспорт".

Домакините изравниха след спорна дузпа, реализирана от Трой Дийни, а в 92-ата минута Том Клевърли донесе успеха на тима на Марко Силва. Успехът изкачи Уотфорд на четвърто място в класирането, докато Арсенал е шести, като има равен брой точки с Челси, Ливърпул и Бърнли.

Тимът на Венгер успя да вкара първи гол като гост от края на миналия сезон, но има само една спечелена точка далеч от дома в четирите мача от настоящата кампания в първенството.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете