ГОРЕЩО
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
Дъжд от голове в Баку?
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
ЕКШЪНЪТ С ОТВЛЕЧЕНАТА НАТАЛИЯ: Полицай, задържал похитителя Асен, разказа за акцията
Фалшификаторката на подписи Лена Бориславова регистрира либерално НПО, борещо се "правосъдие" - вижте кои скандални лица влизат в него (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят на Шериф Тираспол Иван Дюлгеров е тежко контузен и ще отсъства от терените до края на сезона. Това съобщи треньорът на молдовския тим Вадим Скрипченко.
препоръчано
"Иван Дюлгеров получи тежка контузия. На медицинските прегледи се разбра, че е скъсал кръстни връзки на коляното. Иван няма да бъде на разположение до края на сезона", сподели Скрипченко.
Последните години Дюлгеров е със статут на национал на България.
През лятото той напусна ЦСКА и премина именно в молдовския Шериф.
Дъжд от голове в Баку?
11533
преди 1 часа
Бразилските легенди Роберто Карлош и Роналдо купуват бразилски клуб
8886
преди 5 часа
Лудогорец започва похода си в Европа срещу корав съперник
6219
преди 6 часа
ЦСКА излиза за добър резултат срещу Карабах
5784
преди 6 часа


