Кошмарът на Барселона ще играе на финал на Лига Европа срещу Рейнджърс

5067
на 06.05.2022

Германският Айнтрахт (Франкфурт) ще играе срещу Рейнджърс на финала в турнира Лига Европа.

Кошмарът на Барселона победи с 1:0 Уест Хем в реванша и след 2:1 в първия полуфинал се класира напред. Единственият гол във втората среща реализира Рафаел Сантош Боре в 26-ата минута, а преди седмица – Кнауф и Камада дадоха предимство на германците, а Антонио върна само едно от попаденията в полза на англичаните.

В другия полуфинал-реванш Лайпциг изненадващо загуби с 1:3 от Рейнджърс и въпреки успеха с 1:0 в първата среща отпада на крачка от мача за титлата. На „Айброкс” домакините поведоха с 2 бързи гола – на Джеймс Раверние в 19-ата и Гиен Камара в 24-ата минута. В 71-ата минута Кристофър Нкунку намали на 1:2, но Джон Лундстрам сложи точка на спора с попадението си в 81-ата минута за 3:1.

Финалът на Лига Европа между Айнтрахт и Рейнджърс е на 18 май от 22:00 ч.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)