ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов: Радев нямаше друг избор, освен да подкрепи Йотова (НА ЖИВО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Мария Капон ПРЕПОДАДЕ УРОК на издънилия се Константин Проданов: Не е нормално да нямаш емоционалната интелигентност какво говориш от трибуната (ВИДЕО)
Прокуратурата потвърди разкритията на ПИК: Разследват умишлено убийство на Владо Загатото
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неизвестни крадци продължават да тарашат къщи във вилните зони на Варна. Последният случай е от понеделник, когато собственик на вила, намираща се в местност „Планова” подал сигнал за крупна кражба в дома му.
препоръчано
Апашите проникнали във вилата след като разбили прозорец и взели отвътре портмоне с 300 лева, перфоратор за около 300 лева и фотоапарат на стойност около 2 хил. лева.
По случая е образувано досъдебно производство. Уведомен е дежурен прокурор от Районната прокуратура във Варна.
Двама крадци отнесоха по 6 години затвор заради кражба на 219 лева
10395
на 08.01.2016


