Краев се отпуши за Фамиликао

5032
на 13.05.2021

Фамаликао победи с 2:1 Гимараеш като гост в среща от 32-рия кръг на португалския шампионат. Бившият футболист на Левски Божидар Краев започна като титуляр и се оказа ключов за успеха на гостите, отбелязвайки за 1:1 в 21-вата минута.

За българина отбелязаното попадение е първо през 2021 година и първо с екипа на Фамаликао.

Домакините от Гимараеш поведоха с ранен гол дело на Бруно Дуарте. Краев обаче възстанови равенството, а пет минути преди изтичането на редовното време Ериберто Тавареш донесе трите точки за Фамаликао.

Родният футболист остана на терена до 65-ата минута, когато беше заменен.

С победата тимът на Божидар Краев се изкачи до 10-ата позиция с актив от 37 точки, докато Гимараеш е шести с 42 пункта. До края на първенството остават два кръг. За Фамаликао престои домакинство на Насионал, а в последния кръг гостуване на Морейрензе.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете