BG EN

Край с чалгарите сред менторите в "Гласът на България"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Край с чалгарите сред менторите в "Гласът на България"

41367
на 15.06.2023
Край с чалгарите сред менторите в Гласът на България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във всеки един от сезоните на "Гласът на България" до момента имаше по четирима ментори от различни музикални жанрове, от които една изпълнителка от попфолк гилдията.

препоръчано

Тази година за първи път няма да има такъв представител сред треньорите.

През последните две години в един от червените столове сядаше Галена, която след края на миналия сезон сама обяви, че няма да участва в новия. Не стана ясно дали отказът ѝ е заради ангажименти или е сърдита поради факта, че участник от нейния отбор не спечели музикалния формат миналата година.

Преди нея в предаването като ментори са се изявявали още Преслава, Ивана и Камелия. 

В новия сезон на "Гласът на България" ментори ще бъдат Мария Илиева, Дара, Миро и Иван Лечев.

Дара и Иван Лечев продължават участието си от предходния сезон, Миро ще бъде на мястото на Любо Киров, който скоро тръгва на турне, а Мария Илиева заема мястото на Галена. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК