BG EN

КРАЙ ТЕМЗА! Джена поля 11 години на сцената с нов договор с Пайнера (СНИМКИ)

ГАЛЕРИЯ ШОУ

КРАЙ ТЕМЗА! Джена поля 11 години на сцената с нов договор с Пайнера (СНИМКИ)

15007
на 19.03.2018
КРАЙ ТЕМЗА! Джена поля 11 години на сцената с нов договор с Пайнера (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джена отбеляза поредната годишнина като артист-изпълнител в "Пайнер" в Лондон. Точно на 16 март певицата имаше концерт пред почитателите си във Великобритания.

препоръчано

"11 години на музикалната сцена. Благодаря на всички за поздравите и милите пожелания. Новият договор го подписах ден по-късно, на 17.03.2017. Благодаря на всички вас, че през годините сте до мен и ме подкрепяте", написа Джена в социалните мрежи.

Участието й в Лондон премина при изключителен интерес, а на всички, които не са успели да влязат в ресторанта, Джена обещава да се видят съвсем скоро.

Край Темза звездата бе придружена от своя съпруг Атанас Стоев-младши. Двамата си откраднаха малко време, за да се насладят на многобройните изкушения, които предлага Лондон. Едно от тях се оказа сладкарничката на прочутата дизайнерка на торти Peggy Porschen, семейството си направи снимки пред нея.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК