Кралят на Европа изнесе лекция на ПСЖ на "Парк де Пренс"

ГОРЕЩО
ПИК TV! ППДБ се регистрираха за изборите, Кирил Петков се закани: Няма да позволим страната да бъде управлявана от Пеевски (ВИДЕО) ПИК TV! Пеевски: Няма да имаме диалог с ППДБ, ако се докаже връзката им с контрабандата в митниците и с пудел, влачещ пачки! Бойко Рашков няма място в политиката (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Отложиха за неопределен срок делото за клевета на Иван Гешев срещу Атанас Славов - Сарафов и Цариградска избягаха, прокуратурата представи секретни документи (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов изуми - скочи на журналистите, нападнати от Бойко Рашков! Лидерът на ГЕРБ към ППДБ: Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална представа за това, което са сътворили (ВИДЕО) ПИК TV! Костадин Костадинов скочи: Искаме оставката на Росен Желязков - не почете жертвите на арменския геноцид. ГЕРБ имат тежка зависимост от ДПС (ВИДЕО)

17503
на 06.03.2018
Кралят на Европа изнесе лекция на ПСЖ на Парк де Пренс

Кралят на Европа Реал Мадрид се класира за 1/4-финалите в Шампионската лига след втора победа срещу Пари Сен Жермен - този път с 2:1 на "Парк де Пренс" в Париж. Така "белите" продължават напред с общ резултат 5:2.

След нулево първо полувреме Кристиано Роналдо откри резултата в 51-ата минута, а червен картон на Марко Верати (66) обезсърчи още повече момчетата на Унай Емери, предава Спортал. В 71-ата Единсон Кавани изравни, но след това Каземиро донесе победата с попадение в 80-ата минута.

ПИК TV! ППДБ се регистрираха за изборите, Кирил Петков се закани: Няма да позволим страната да бъде управлявана от Пеевски (ВИДЕО) ПИК TV! ППДБ се регистрираха за изборите, Кирил Петков се закани: Няма да позволим страната да бъде управлявана от Пеевски (ВИДЕО)