Краси Анев безгрешен в Руполдинг! Класира се осми в спринта на Световната купа по биатлон

Други спортове

4776
на 17.01.2015

Красимир Анев зае 8-мо място в спринта на 10 км от Световната купа по биатлон в Руполдинг, Германия.

Анев бе безгрешен при двете си стрелби, като българският състезател изостана на 1:09.9 минута от победителя Йоханес Тингнес Бьо.

Норвежецът също не допусна пропуски на стрелбището. Втори финишира Симон Шемп от Германия без грешки и изоставане от 24.5 секунди, а трети завърши неговият сънародник, Арнд Пайфер, който записа един пропуск и пасив от 57.9 секунди.

От останалите българи Владимир Илиев зае 17-то място, с една грешка, на1:30.3 след победителя. Иван Златев остана 79-ти, два пропуска и пасив от 3:50.6 минути.

В генералното класиране за Световната купа начело остава французинът Мартен Фуркад. От българите най-напред е Красимир Анев, който е на 9-та позиция, съобщи Нова телевизия.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПИК TV: ППДБ се регистрираха за евровота, обявиха и водачите си за парламентарните избори. Ген. Атанасов не фигурира (ОБНОВЕНА) ПИК TV: ППДБ се регистрираха за евровота, обявиха и водачите си за парламентарните избори. Ген. Атанасов не фигурира (ОБНОВЕНА)