Краси Анев с отличен резултат в Йостерсунд

Други спортове

8167
на 02.12.2016

Българският биатлонист Красимир Анев завърши на седма позиция в индивидуалното на 20 километра в Йостерсунд, Швеция, което бе и първи старт за сезона от Световната купа. Биатлонистът от Самоков сбърка само два пъти на рубежа и се класира на седми в крайното класиране.

Още двама българи спечелиха точки за Световната купа. Владимир Илиев стреля 14 от 20 и финишира 34-ти, а Антон Синапов е 37-ми с 3 наказателни минути. Михаил Клечеров финишира 76-ти с 5 наказания.

50-та юбилейна победа в кариерата си за Световната купа записа Мартен Фуркад, който сбърка два пъти. Втори е Йоханес Бьо със същия брой грешки, а трети остана Владимир Чепелин само с една пропусната мишена.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Росен Желязков готов отново да оглави парламента: Решението дали ще отида в Брюксел няма да е само мое (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Росен Желязков готов отново да оглави парламента: Решението дали ще отида в Брюксел няма да е само мое (ВИДЕО)