ГОРЕЩО
Любослав Пенев се прибра в България
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
Сачева за оставката на Радев: Докато в летенето е важен пилотът, в политиката е екипът
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Животът днес
Красимир Вълчев: Очаква се през януари да влезе в сила забраната на мобилни телефони в училищата
9858
на 03.11.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаква се през януари да влезе в сила забраната за използването на мобилни телефони в училищата с приемането на второ четене на Закона за предучилищното и училищното образование. Това каза министърът на образованието и науката Красимир Вълчев в село Търнава, община Бяла Слатина.
препоръчано
По думите му към момента, преди окончателното влизане на закона, вече около 800 училища са приели забраната по решение на училищните ръководства.
Вълчев е в Търнава за откриването на нов физкултурен салон в Основно училище "Христо Ботев", както и за среща с учители от община Бяла Слатина.
Силна геомагнитна буря обхвана Земята
12486
преди 3 часа
Труп на мъж стресна бургазлии до мол "Галерия"
11980
преди 4 часа
Проф. Георги Рачев каза докога ще продължат ледените дни
16831
преди 4 часа


