BG EN

Крачка назад: Селекционерът на волейболните национали готов да върне в тима отстранените преди Европейското

Волейбол

Крачка назад: Селекционерът на волейболните национали готов да върне в тима отстранените преди Европейското

9562
на 29.09.2019
Крачка назад: Селекционерът на волейболните национали готов да върне в тима отстранените преди Европейското
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол на България Силвано Пранди загатна, че е склонен да върне в тима братята Братоеви, Николай Николов, Николай Учиков и Владислав Иванов, които пренебрегна за олимпийската квалификация във Варна и Европейското първенство, съобщава БНР.

препоръчано

За този свой ход италианецът си навлече критики след слабото представяне на Евро 2019, а от федерацията му поставиха условие да върне въпросните играчи за последната олимпийска квалификация в Берлин.

„Да, могат да се върнат, така както и други играчи, които не намериха място в списъка от 14 състезатели както за олимпийската квалификация във Варна, така и за Европейското първенство – заяви италианският специалист пред БНР. - България ще се представи през януари догодина на олимпийската квалификация в Берлин с най-добрия отбор, който тогава може да бъде съставен. Следователно, тези играчи  които покажат в месеците до тогава най-добри качества, ще бъдат повикани за участие в този последен олимпийски квалификационен турнир”.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК