ГОРЕЩО
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кремъл заяви, че срещата на лидерите на Франция и Русия в Москва е много важна за разрешаването на напрежението около Украйна, но че не може да се очакват значителни пробиви, съобщи АФП.
препоръчано
"Ситуацията е твърде сложна, за да се очакват решителни пробиви в рамките на една среща", заяви пред репортери говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, който въпреки това нарече разговорите на руския президент Владимир Путин и френския му колега Еманюел Макрон в Москва "много важни".
Макрон отива при Путин с мирен план за Украйна
8427
на 07.02.2022


