ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чистата печалба на най-голямата руска частна петролна компания „Лукойл“ се сви 3,3 пъти до 80,215 милиарда рубли за първите девет месеца на 2016 г. в сравнение със същия период на миналата година.
препоръчано
Приходите на „Лукойл“ от продажби за периода януари-септември са достигнали 180,93 милиарда рубли, регистрирайки спад от 27% в сравнение със същия период на миналата година. Печалбата от продажби е намаляла с 30% до 148,91 милиарда рубли.
Яхтата на шефа на „Лукойл” Вадим Алекперов е номер 1 в света
28967
на 28.09.2016


