Криза! Реал (Мадрид) завърши 2:2 на „Сантяго Бернабеу“ с втородивизионен тим

7967
на 11.01.2018

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Кризата в редиците на европейския и световен клубен шампион Реал (Мадрид) продължава с пълна сила. Избраниците на треньора Зинедин Зидан завършиха наравно 2:2 на „Сантяго Бернабеу“ с втородивизионния Нумансия в реванш от осминафиналите в турнира за Купата на Краля по футбол.

В първия мач Реал победи като гост с 3:0, като продължава напред с общ резултат от двама мача 5:2.

Очаквано Зидан заложи на повечето си резерви, като още в 10-ата минута Лукас Васкес даде преднина на домакините. В самия край на първата част гостите възстановиха равенството чрез Гийермо Фернандес.

След почивката Реал бързо възстанови аванса си в резултата, след като Лукас Васкес вкара втория си гол в мача. 82-ата минута Гийермо Фернандес за втори път прати топката в мрежата зад Кико Касийя, оформяйки крайното 2:2.

Нумансия завърши двубоя с 10 души заради втори жълт картон на Дани Калво.