ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Почина синът на Весела Лечева и Манол Велев
ПРОВАЛ НА ПОЛИЦЕЙСКИЯ СПИСЪК С ПЕЕВСКИ! Двама от доклада ГДБОП отричат да са пътували в един самолет с него - нито го познават, нито са го виждали някога
Румен Радев с ТЪЖНА НОВИНА: Почина космонавтът Александър Александров
Днес Иван Демерджиев се простреля в капачките на коленете и между краката - станахме за резил пред Европа
Явор Гечев: Успех е, че успяхме за кратко време да напишем бюджет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Участниците в “Къртицата” ще получат средно с по 100 хиляди по-нисък хонорар от миналата година. Тази пролет звездите ще вземат между 50 и 100 хиляди лева, пише “Труд”.
препоръчано
Съгласие за участие вече са дали Ивайла Бакалова, Бориса Тютюнджиева, актьорът Александър Сано, както и футболистът Илиян Киряков. В риалити предаването ще участва и Габриела Радославова, по-известна като Мис Джуки. Още отсега се носи мълвата, че тя приела да участва безплатно, само и само да стане по-известна.
Все още обаче не е ясно коя западна звезда е приела да пристигне в България. До момента се обсъждат имената на Брус Уилис и Пиърс Броснан.


