ГОРЕЩО
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, жертвата е била обезличена
ЖЕСТОКО УБИЙСТВО! Украинец закла свой сънародник след запой в Слънчев бряг
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Киргизстан въведе извънредно положение в столицата Бишкек до 21 октомври. След парламентарните избори в неделя там започнаха размирици.
Държавният глава уволни премиера и обяви, че е готов да подаде оставка, щом в изпълнителната власт бъдат назначени легитимни ръководители, а страната поеме по пътя на законността. Не се знае обаче дали президентът е в Бишкек, отбелязва БНТ.
препоръчано
свързани новини
КОНФЛИКТЪТ СЕ РАЗГАРЯ: Бившият президент на Киргизстан оцеля при прокушение
19582
на 09.10.2020
На митинги на различни политически сили в столицата и други градове стълкновенията продължават. След завземането на парламента и сгради на държавни институции и много оставки, не е ясно кой контролира властта в Киргизстан.


