КРИЗАТА НА "ГЕРЕНА": Здраво конско в Левски, Николай Костов е повишил тон

Топ новина

15781
на 01.12.2023
КРИЗАТА НА ГЕРЕНА: Здраво конско в Левски, Николай Костов е повишил тон

Треньорът на Левски Николай Костов реши да пипа с по-твърда ръка. Той дръпна конско на футболистите заради поредната шампионатна издънка, този път в двубоя срещу Локомотив София (2:2) в “Надежда“, пише Тема спорт.

“Сините“ имаха аванс от 2 гола до последния четвърт час на срещата, но го пропиляха по изключително глупав начин. Изравнителното попадение на домакините дойде след спорна дузпа, отсъдена за нарушение на Дарлан.

Заради по-високия тон в съблекалнята закъсня стартът на вчерашната тренировка. Тя трябваше да започне в 15:30 часа, но футболистите излязоха на терена 30 минути по-късно.

В последните двубои в играта на Левски се забелязват много проблеми. Големи такива има и при статичните положения пред вратата на Пламен Андреев. Ясно пролича и късата резервна скамейка – излизането на основен играч като Уелтън така и не бе компенсирано.

Разочароваща е и играта на двете летни попълнения – халфовете Дарлан и Фадига. До момента те не се и доближават до това, което трябва да показват. Офанзивният халф Фадига няма нито гол, нито асистенция в първенството.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)