BG EN

Кризата с тировете на границата се задълбочава

ЧАС ПИК

Кризата с тировете на границата се задълбочава

6597
на 10.10.2013
Кризата с тировете  на границата се задълбочава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кризата с товарните превози между България и Турция продължава да се задълбочава. Блокадата при ГКПП Капитан Андреево, предизвикана от турски превозвачи във вторник, продължи и вчера, а за капак трафикът от тирове бе спрян и през ГКПП Лесово, пише "Труд".

препоръчано

Пропускаха се само леки коли, микробуси и автобуси.

Към 18 часа вчера опашката от камиони пред Капитан Андреево достигна 40 км. Пред бариерите на ГКПП Лесово блокираните камиони оформиха колона от около 10 км.

Протестът на турските шофьори е срещу проверките на ДАИ на товарни автомобили. По информация на Министерството на транспорта акцията, която стартира в понеделник, е по линия на TISPOL (Европейската мрежа на службите на пътна полиция). 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК