ГОРЕЩО
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ОТРЕЗВЯВАНЕ: Изводите, които ГЕРБ и ППДБ следва да си направят след изборния ден
Социолог предупреди: ПБ има 6 до 9 месеца да направи дълбоки структурни реформи. След това...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Черният леопард, който през юни властите издирваха в Шуменското плато, е забелязан отново – този път в района между селата Богданци и Търновци в Община Тутракан.
препоръчано
Сформира се щаб за издирване на животното край Силистра. Областният управител Илиян Великов потвърди, че има подаден сигнал за пантерата.
В понеделник около 16 ч. мъж е забелязал нетипичното за района животно на пътя между селата Шуменци и Богданци.
Предприети са предварителни проверки, но не са установили следи от дивото животно.
В сряда в 12 ч. предстои заседание на щаба, на което ще бъдат обсъдени мерки, които да бъдат предприети в района.
НОВА СЕРИЯ! Видяха черния леопард край шуменския квартал „Мътница“
55552
на 25.07.2025
Снимката на черния леопард във Варненско - направена от 500 метра разстояние
55087
на 19.07.2025
Община Шумен компенсира засегнатите заради черния леопард бизнеси
22264
на 11.07.2025
Ресторантьори и хотелиери от Шумен искат компенсации заради черния леопард
10881
на 07.07.2025


