Кристиано Роналдо с два гола за успех на Ювентус над Кротоне в шампионата на Италия

7797
на 23.02.2021

Шампионът на Италия Ювентус победи като домакин Кротоне с 3:0 в мач от първенството на страната. С основен принос за успеха на тима от Торино бе суперзвездата на тима Кристиано Роналдо. Португалецът вкара две от попаденията (348-ата минута и 45-ата минута). Един гол добави и Уистън МакКейни (66-ата минута).

След 13-ия си успех от началото на сезона Ювентус е на третото място в класирането, като изостава с 8 точки от лидера Интер и с 4 пот втория – Милан. Шампионите обаче са с по мач по-малко от отборите от Милано.

Тимът на Кротоне регистрира 17-ата си загуба в кампанията, като е на последната 20-а позиция.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)