ГОРЕЩО
Милена Фучеджиева по скандала с Цънцарова: И аз пия кафе. Протестът ми е срещу опитите да ми бъде налагана лъжлива реалност
ДА СЕ ЗНАЕ: График за протестите през 2026 година - за да не се хвърлят още пари за тролове, инфлуенсъри и обикновени дизайнери по Тиктока и Инстаграма
НЯМА ВРЪЩАНЕ НАЗАД: bTV не се огъна - протестното кафе за Цънцарова отиде зян
ПОЛИТИЧЕСКО ДЪНО: Доноси с аромат на пари, задкулисни връзки и… дерибеи
ПОТАЕН КАТО ЧЕКИСТ! Председателят на "Трети март" мълчи пред ПИК за тайните договорки с Радев. Ето кога "ще изплюе камъчето"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Айтор Каранка е фаворит за поста мениджър в Кристъл Палас, пише The Independent. Според английското издание, именно Каранка ще замени Иън Холоуей на „Селхърст Парк“.
препоръчано
Един от президентите на лондонския клуб Стив Периш е бил в Испания през уикенда, за да преговаря с бившия помощник треньор на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид.
Крис Коулман, селекционер на Уелс, е другият фаворит за позицията, докато Тони Пулис и Мартин О`Нийл вече са извън борбата, твърдят медиите на Острова.
Каранка игра футбол до 2006-та година, а след това първо бе национален селекционер на юношите на Испания до 16 години, а от 2010-та до това лято работи в Реал Мадрид, където изкара и пет години като състезател.
Тежък инцидент помрачи празниците на семейство Меси
23633
преди 9 часа
Килиан Мбапе изравни Кристиано Роналдо
16124
на 21.12.2025
Подариха на Меси часовник за $ 1 милион
20400
на 21.12.2025
Гьозтепе на Мъри е №1 в Турция
18421
на 19.12.2025


