Кристъл Палас шокира Челси!

7249
на 15.10.2017

Отборът на Кристъл Палас поднесе изненадата в 8-ия кръг на Висшата лига, след като победи с 2:1 действащия шампион на Англия - Челси.

След това поражение, "сините" остават с актив от 13 точки. Лидер в моментното класиране на Висшата лига е Ман Сити с 22 пункта.

Още в 11-ата минута щастието се усмихна на домакините, след като Аспиликуета изпрати топката в собствената си врата за ужас на Антонио Конте, а 7 минути по-късно, Бакайоко "спаси" временно положението, след като се разписа с глава и върна равенството в мача.

В края на първото полувреме обаче, късметът отново изневери на "сините" и Заха преодоля безпроблемно защитата на Челси и с хубав завършващ удар направи резултата - 2:1.

През втората част най-добрата ситуация за "сините" бе в 51-ата минута, когато Фабрегас опита директен обстрел след като се намираше непосредствено пред вратата на Кристъл Палас, но силният му удар не изпрати топката в очертанията на вратата и тя нацели напречната греда, акцентира "Топспорт".

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)