ГОРЕЩО
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
Братята оправдани по обвинение за улични грабежи, съдят страната в 12 дела
Братята Евгени и Емил Милеви, известни и като Крокодилите за завели искове срещу България за над 6,5 млн. лева. Това разкри пред Агенция ПИК адвокат Стойко Бърборски. "Водим 12 дела всяко едно за около 500 хил. лева. Вече част от тях са с насрочена дата. Общата стойност на исковете ни е над 6,5 млн. лева", каза адвокатът, който е спечелил десетки дела в Страсбург срещу страната ни. "Държавата постоянно ни прави спънки, но ще спечелим всичко", каза със самочувствие пред ПИК адвокатът. Двамата братя бяха подсъдими за магистрален грабеж и опит за убийство на полицай, извършени през 2004 г. Те обаче минаха победоносно през всички инстанции с оправдателни присъди. Бандата на Крокодилите стана популярна след поредната шумна акция на МВР през 2009 г. Имената на двамата братя нашумяха в края на 2009 г., след нощна престрелка с полицията край Вакарел. Тогава при престрелката бе убит един от сочените от полицията за съучастник на Крокодилите - Димитър Митрев-Богровеца, а Гейзо лежа и в следствения арест по обвинение за използване на фалшив паспорт. Първоначално тримата бяха признати за виновни от Софийския окръжен съд, но следващите две инстанции отмениха присъдите им и ги оправдаха заради липса на доказателства./ Милан Николов, ПИКпрепоръчано


