ГОРЕЩО
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
СВЕТЪТ ДНЕС
Крути мерки срещу фасовете по улиците в Париж - глобите скачат двойно
4057
на 01.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От началото на октомври глобата за хвърлен фас по улиците на Париж скача двойно. Всеки, който хвърли угарката от цигарата си на улицата, ще бъде глобен с 68 евро, съобщава Нова телевизия.
Решението се вписва в усилията на парижкото кметство да направи града по-чист. Освен, че представляват неприятна гледка, на фасовете са нужни между 4 и 12 години, за да се разградят, подчертават от кметството на Париж.
препоръчано
Всяка година от улиците френската столица се събират 350 тона угарки. Във Франция, пушенето е забранено на обществени места, ресторантите и баровете от 2008 година.
ЗА НЯКОЛКО ДНИ: Чудовището от Лох Нес забелязано два пъти
13098
преди 3 часа
Самолетоносачът "Буш" навлезе в Индийския океан
9189
преди 4 часа


