ГОРЕЩО
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автомобил блъсна двегодишно момиченце в бургаското село Дебелт.
препоръчано
Детето веднага е откарано в посока Бургас с автомобил от родителите му, като по пътя се засекли с идващия на сигнала екип на "Спешна помощ". Медицинският екип обаче единствено констатирал смъртта на детето, като откарал тялото му за аутопсия в отделение „Съдебна медицина” към УМБАЛ-Бургас.
38-годишният водач на автомобилът е тестван за употреба на алкохол и наркотици. В частта си за бензодиазепин пробата за наркотици е дала грешка, което прави теста невалиден.
При втория тест отчета е бил положителен за употреба на канабис.
Мъжът е задържан е за срок до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
ТРАГЕДИЯ! Товарач прегази и уби 6-годишно дете в Русенско
68012
на 29.07.2024
Наркоман запали кооперация във Варна след любовна драма
3214
преди 13 минути
Катастрофа с тежко пострадал блокира пътя Троян-Ловеч
3491
преди 26 минути
Пенсионер блъсна мъж с куче в Несебър и избяга
4761
преди 48 минути
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
64199
преди 1 часа


