BG EN

Кръв се ля в село край Лом! Разлютена жена наръга любимия си с нож

Крими

Кръв се ля в село край Лом! Разлютена жена наръга любимия си с нож

10060
на 24.02.2023
Кръв се ля в село край Лом! Разлютена жена наръга любимия си с нож
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Задържаха жена за опит за убийство на мъжа, с когото живеели на семейни начала в ломското село Черни връх.

препоръчано

Сигналът е получен на 23-и февруари, когато 22-годишна намушкала с нож в корема и предмишницата на 21-годишен, съобщиха от полицията край Дунав.

Пострадалият е транспортиран в болница, където е настанен за лечение, без опасност за живота.

Извършителката е установена във врачанско село и задържана за 24 часа. По случая е извършен оглед на местопроизшествието, установени са свидетели и иззети веществени доказателства. Започнато е разследване.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК