ГОРЕЩО
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
Александър Йорданов: ППДБ проявяват истинска глупост на квадрат. Рейтингът им се срина, дори и да потулят Петроханската афера
Ексклузивно! Сектата на Калушев свързана с мрежата на Епстийн
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дизайнерът Марк Джейкъбс нарече нюанс от новото си червило на принцеса Шарлот. По думите му то е "вдъхновено от най-наситените тонове на розовото на английските рози".
препоръчано
Продуктът, който е част от колекцията му червила кремове, е "вдъхновено от най-наситените тонове на розовото на английските рози", коментираха от компанията на дизайнера.
Засега червилото може да се закупи само във Великобритания или да се поръча онлайн.
Вижте малката дъщеричка на Уилям и Кейт - принцеса Шарлот
22221
на 29.11.2015


