BG EN

КУЛТОВО: Скараджия инсталира светофар в кебапчийницата си, за да не се струпват хора

ШАРЕН СВЯТ

КУЛТОВО: Скараджия инсталира светофар в кебапчийницата си, за да не се струпват хора

9509
на 28.05.2020
КУЛТОВО: Скараджия инсталира светофар в кебапчийницата си, за да не се струпват хора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Собственик на кебапчийница в Солун, е инсталирал светофар в заведението си, за да осигури спазването на социалната дистанция между клиентите заради коронавируса, съобщи телевизия "Скай".

препоръчано

В кебапчийницата на площад "Аристотелис" в Солун е поставен светофар в зоната за взимане на поръчки, за да знаят клиентите кога могат да преминат напред и кога трябва да изчакат пред заведението, предава "Монитор".

Освен това менюто на заведението е преработено тематично с ястия, вдъхновени от представителя на министерството на здравеопазването за коронавируса Сотирис Циодрас, от заместник-министъра по гражданската защита Никос Хардалиас, от ограничителните мерки и карантината.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК