BG EN

КУЛТОВО: Украинка се представи за жена на Путин и пробва да нахлуе в Кремъл

Европа

КУЛТОВО: Украинка се представи за жена на Путин и пробва да нахлуе в Кремъл

13131
на 22.11.2019
КУЛТОВО: Украинка се представи за жена на Путин и пробва да нахлуе в Кремъл
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена от Украйна се представи за съпруга на руския президент Владимир Путин и се опита да проникне в Кремъл. Куриозната случка се разигра в сряда привечер на Червения площад.

препоръчано

36-годишната украинка Наталия, която била на посещение в Москва, започнала да се държи странно. Тя изпаднала в изстъпление и започнала да вика, че е жена на Путин и иска среща с него. Тя дори настоявала да влезе в Кремъл, където е работното място на държания глава.

Неадекватното поведение на дамата привлякло вниманието на служителите на Федералната служба за охрана, които я отвели по-далеч от Кремъл и извикали полиция, предава "Монитор".

Пазителите на реда откарали жената в близкото районно управление на вътрешните работи, а от там я изпратили Първа градска психиатрическа болница с подозрения за шизофрения.

Световните агенции припомнят, че Путин беше женен само веднъж – за Людмила Шкребньова. Двамата сключиха брак през 1983 г., а през 2013 г. обявиха, че се развеждат.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК