ГОРЕЩО
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с най-малко трима загинали затвори пътя Русе – Бяла (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият старши треньор на Барселона Роналд Куман е заявил пред ръководството на клуба, че е готов да даде втори шанс на Фелипе Коутиньо в отбора, сочи любопитна футболна информация.
Бразилецът Коу този сезон е под наем в Байерн (Мюнхен), но се визира, че баварците нямат намерение да платят близо 100 милиона евро за футболните му права. Това означава, че Коутиньо най-вероятно ще се върне на "Камп Ноу" след финала на Шампионската лига.
Офанзивният футболист Коутиньо игра много силно срещу Барса при победата на Байерн над испанския гранд с 8:2. Коу вкара два гола и направи асистенция в мача.
препоръчано
свързани новини
Треньорът на Барса Куман: Меси е...
47339
на 21.08.2020
ОФИЦИАЛНО: "ДА" между Барселона и Куман
20666
на 19.08.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Байерн шокира Барса с историческо 8:2
68598
на 14.08.2020


