ГОРЕЩО
Първата съпруга на Боби Михайлов скърби за легендата: Беше прекрасен човек!
ГОРЕЩА ТЕМА! Янкулов обслужва ППДБ - превърна Борислав Сарафов в политически фактор
ЗАНУЛИХА ГИ: "Дечев и Кандев, вие сте еднодневки!". Разкриха брутален циничен случай, в който са замесени двамата нелегитимни
Колтуклиева с убийствена ирония: Мирчев не е наглец, Христанов не е клоун, Янкулов е умен....
ПОПИЛЯХА ЯВОР ПЕПЕРУДКАТА! Йордан Цонев: В казуса "Петрохан" са намесени политици и НПО-тата на Сорос. Трябва да се разбере кои са те (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цетралният нападател на "Левски" Наско Курдов няма да тренира до петък. Той получи комоцио по време на двубоя с "Ботев" (Пловдив), след като се удари лошо с бранителя на гостите Даниел Златков.
препоръчано
Лекарите са предписали на Курдов почивка до петък, което прави участието му в двубоя с Литекс в неделя проблематично.
Ако таранът не е готов за мача, Стойчо Стоев ще има много малко варианти в атака. Диаби е контузен и няма да играе и в този мач.
Това означава, че атаката отново ще е поверена на Линел Китамбала, който започна като титуляр срещу "Ботев", но все още не е в силна форма.
Курдов загубил зрението си след сблъсъка със Златков
3330
на 29.09.2015


