Куриоз! Два автогола сломиха Лион на “Парк де Пренс” и продължиха безгрешната серия на ПСЖ

5789
на 18.09.2017

Отборът на Пари Сен Жермен продължи безгрешната си серия в Лига 1. Парижани записаха шеста поредна победа от началото на сезона, след като спечелиха дербито с Лион с 2:0. Куриозното е, че и двете попадения бяха автоголове. В 75-ата минута Марсело прати топката в собствената си врата, а след това в 86-ата минута същото направи и Жереми Морел и окончателно подпечата успеха на домакините.

ПСЖ изпусна и дузпа в 80-ата минута, когато Единсон Кавани не успя да се разпише от бялата точка. "Хлапетата" обаче могат доста да съжаляват, че не взеха нещо от този двубой, тъй като през по-голямата част от мача бяха напълно равностойни на своя съперник и пропуснаха няколко добри положения за гол, като включително нацелиха и напречната греда.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
Тома Биков пред ПИК TV: Управлявахме с ППДБ заради Корнелия Нинова (ВИДЕО) Тома Биков пред ПИК TV: Управлявахме с ППДБ заради Корнелия Нинова (ВИДЕО)