ГОРЕЩО
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пияна пешеходка се блъсна в лек автомобил и му нанесе материални щети, предаде БНР.
препоръчано
Инцидентът станал около 7.30 часа тази сутрин в квартал "Меден рудник".
43-годишната жена била с 1.71 промила алкохол в кръвта. Тя изскочила внезапно на пътя, преминаващ шофьор я бутнал с колата си и пешеходката седнала на капака.
Бургазлийката пострадала леко при удара и отказала медицинска помощ. Колата обаче претърпяла значително по-сериозни поражения. Тя се оказала със счупени предно стъкло и фар.
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
10140
преди 14 часа
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
11751
преди 14 часа


